6 Şubat 2016 Cumartesi

Çizgi Roman Yazılarınızı Gönderin ÇROPBlog Köşenizde Yayınlansın

2006 yılından bu yana çizgi roman haberciliğini sürdüren, bıkmadan sıkılmadan etkinlikler yürüten, çizgi roman tanıtım ve incelemeleri yayınlayan ÇROPBlog yeni bir yapılanmaya hazırlanıyor. Bu yapılanmanın bir ayağı da "facebook, forum ve çeşitli küçük blogda yayınlanmış yazıların ÇROPBlog'da yayınlanması".

Çizgi roman tanıtımı, incelemeleri, görüşleri, eleştirileri yazan tüm amatör çizgi roman araştırma yazarlarına çağrıda bulunuyoruz. Kendi bulduğunuz köşe ismini bildirin, eski veya yeni tüm yazılarınızı croplatform@gmail.com adresimize gönderin yazılarınız internetin kaosu içinde kaybolacağına ÇROPBlog referansıyla her arama motorunda hemen görünür olsun daha çok okunsun.

Çizgi roman bir derya. Karakterlerden öykülere, dizilerden sinemaya geniş alana yayılmış bir okyanus. Her şeyi bilmemiz mümkün değil. Ama öğrenme şansımız her zaman var. Siz, amatör çizgi roman araştırma yazarları yazılarınızı herkesin ulaşabileceği bir alana gönderin, okuyanlar yeni bilgiler edinsin, sizler de yazdıkça çıtayı yükseltin, hedefinizi büyütün ve zamanı geldiğinde Gölge e-dergi, Yabani dergi, Posta Arabası, Boş Balon, Altın Madalyon e-dergi gibi çizgi roman alanında söz sahibi olan alanlarda yazmaya geçin. 

Çizgi romanın,çizgi romanla ilgili yazı yazacak insanlara ihtiyacı var!

Gaffar Efe Sarıhan "Gaffar'ın Karakter Köşesi"

Bu işi başlattılar, sıra sizde.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails