30 Nisan 2013 Salı

Naruto'nun 9. Sayısı Çıktı!

ÜÇÜNCÜ SINAVIN ELEMELERİ... ÖZEL SEÇİLMİŞ YİRMİ KİŞİ, TEKE TEK DÖVÜŞ BAŞLANGICINDAN İTİBAREN ÇOK ZOR ANLAR GEÇİRİYOR... ÖNCE SASUKE, ŞİNO VE KANKUROU GALİP GELDİ. İNO İLE SAKURA’NIN DÖVÜŞÜ TAM ZİRVEDEYDİ. NARUTO’NUN SIRASI NE ZAMAN GELECEK? HEM DE BUNDAN SONRA BİR KADER KARŞILAŞMASI VAR...

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya’da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye’de.
Bugüne kadar Japonya’da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi,  2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto’yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe’de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya’da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

Gerekli Şeyler Yayıncılık
unitasdagitim@gmail.com
 
www.unitasdagitim.com

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails