26 Ocak 2013 Cumartesi

Çizgi roman kahramanları tatilde Airport’ta

İstanbul Ataköy’de bunan Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında
dünyaca ünlü çizgi roman kahramanlarını Airport Outlet Center’da ağırlıyorAirport Outlet Center sergi salonunda koleksiyoner Nurtap Emir’in koleksiyonunda özel olarak derlenen yüzlerce çizgi roman, 25 Ocak’ta sergilenmeye başlanacak. Sizi çocukluğunuza, çocuklarınızı bilmedikleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan sergide Turhan Sekçuk’un ilk baskı Abdülcanbaz’ı, Karaoğlan, Tommiks, Zagor, Teksas, Thor, Tarzan, Kızılmaske, Mandrake, Tenten, Conan, Örümcek Adam, Gordon gibi çizgi romanlar, Doğan Kardeş, Milliyet Çocuk gibi çocuk dergileri, Gırgır, Hıbır, Dıgıl, Deli gibi mizah dergileri de sergilenecek. Airport Outlet Center’daki sergi 10 Şubat’a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.
2’nci Çocuk Kitapları Fuarı başlıyor
Airport Outlet Center yarıyıl etkinlikleri kapsamında 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında “Airport Outlet Center Çocuk Kitapları Fuarı” düzenleniyor. Türkiye’nin önde gelen çocuk yazarlarının ve yayın evlerin kitaplarının yer alacağı fuar 25 Ocak’ta Airport Outlet Center çocuk katında açılacak. Fuarda Doğan Egmont, İş Bankası Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Timaş Epsilon, Can Yayınları, Gün Işığı Yayınları gibi birçok yayınevinin çocuk kitapları fuara özel fiyatlar ile satışa sunulacak. Fuara Türkiye’nin en çok okunan çocuk yazarları imza günleri ile katılacak. Fuar, 10 Şubat’a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.
Karneyi getir, karikatürü götür
Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında karnesi ile birlikte Airport Outlet Center’a giden tüm öğrencilerin karikatürlerini ücretsiz çizerek hediye ediyor. Belirtilen günlerde AVM danışmasına 12.00 -18.00 saatleri arasında karnelerini, teşekkür veya takdir belgelerini gösteren tüm öğrencilerin karikatürleri usta çizerler tarafından ücretsiz olarak çizilerek, kendilerine hediye edilecek.
Maket Uçak Atölyesi
Airport Outlet Center ve THK Bakırköy Şubesi işbirliği yarıyıl tatilinde ayrıca Maket Uçak Atölyesi çalışması da yapılacak. Çocukları eğlendirirken el becerilerini de geliştirmeyi amaçlayan atölye çalışması 26-27 Ocak, 2-3 19-10 Şubat günleri arasında 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Maket Uçak Atölyesi etkinliğinde çocukların yapmış oldukları uçaklar kendilerine hediye olarak verilecek. 
Kaynak - Perakende

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails