5 Aralık 2012 Çarşamba

"Kaptan Argeros" Amatör ama Evrensel Bir Çizgi Roman

Yazılım uzmanı Tansel Akgül hobi olarak başladığı çizgi romanı "Kaptan Argeros"u hobi olmaktan çıkararak dünyayı dolaştırmaya başlamış. 

"Kaptan Argeros'la, Okyanusların derinliklerinde, Kutuplarda, Tibette, Tropikal ormanlarda iz sürerken, Avrupa'da bir kent müzesinde, Mayaların tapınaklarında, Piramitlerde tablet okurken, Avustralya'nın steplerinde, Grand Kanyonda, Kutsal tapınakta,Kamboçya'da Angkor Vat tapınağında,Kostarika Şelalelerinde,Vietnam Halong Bay'de teknede, Macera tutkusunu dostlarıyla paylaşıyor." (Facebook sayfasından)

Çizgi romanın sanatçısına çok şey kazandırmadığı ülkemizde çizim aşkıyla yanan onlarca meraklısı var ve birçoğu da çr'ye emek vermeyi görev biliyor. Tansel Akgül'ün daha çok çizim yapması ve her çalışmasıyla çıtayı biraz daha yükseltmesi için sayfasına desteğe çağırıyoruz herkesi: Kaptan Argeros Facebook Sayfası

Emeklerinize sağlık, okuyanınız bol olsun :)2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ben takip ediyorum ve süper hele son seri macera tam bir muamma cok heyecanli. Arkadasimiz Tansel cok ama cok basarili. Bu yaziyi okuyan herkes bir baksin nasilda oplumsal sancilara dikkat cekiyor görsün. Aslinda bunun daha da yaygin sekilde yayinlanarak bu arkadasimiza destek verilse ben inaniyorum ki süper seyler cikaracaktir.

Adsız dedi ki...

Çeyrek asırlık bir denizci olarak sadece bir kaptan tanırım. O da Kaptan Argeros.

Linkler

Related Posts with Thumbnails