1 Temmuz 2012 Pazar

Marvel'ın yeni bombası

Gişede rekorları alt üst eden 'The Avengers'ın ardından süper kahramanların buluşacağı yeni film 'Galaxy of the Guardians' olacak.


Marvel dünyasından beyazperdeye uyarlanacak bir sonraki hikaye Galaxy of the Guardians’ınki olacak.
Uzun bir süredir sinemalarda görmeye alıştığımız çizgi roman kahramanlarının sinema uyarlamalarına Marvel dünyasından eklenen yeni halka 'Galaxy of the Guardians' olacak.
Şu sıralar yönetmen kardeşler Anthony ve Joe Russo’nun üzerine çalıştığı Kaptan Amerika’nın yanı sıra Marvel, bu galaksiler arası yolcuların hikayesi üzerine de çalışıyor. Filmin 2014 yılında gösterime girmesi planlanıyor.
Filmde The Avengers filminin sonunda karşımıza çıkan Thanos adlı karakter hem Kaptan Amerika 2’de hem de Guardians of the Galaxy’de filmin kötü karakteri olarak yer alacak.
'Guardians of the Galaxy' aslında Adam Warlock, Drax the Destroyer, Gamora, Phyla-Vell, Groot ve Rocket Racoon adlı bağımsız kahramanlardan oluşan bir ekip ve 1969 ve 2008’de olmak üzere çizgi romanlarda karşımıza çıkan iki farklı grup var. Marvel, 2008 basımındaki kadronun maceralarını filme uyarlamayı düşünüyor.
Kaynak - msn&ntv 

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails