5 Şubat 2021 Cuma

Black Widow Cilt 2 Çıktı

“Sıkı Örülmüş Ağ”
Yazar Adı : Nathan Edmonson
Çevirmen Adı : Elif Aksoy
Çizgi Düşler Yayınları


 KARA DULLAR YALNIZ ÇALIŞMAYA YAZGILIDIR.

Ama Natasha Romanoff’un hayatı o denli basit değil. Karlı bir Prag akşamında, tam da felaketin ortasındayken Winter Soldier’ı yanıbaşında bulur. Isaiah’ın Londra işi giderek çetrefilleşirken, Natasha, ölümcül bir suç şebekesine erişmek için kendini Punisher’a karşı –yoksa yanında mı?– mücadele ederken bulur. Crossbones ve ekibi Skull Squad ile birlikte havaya uçmak üzere olan bir petrol kulesi üzerinde Frank ile birlikte kapana kısılan Natasha bir seçim yapar. Fakat Widow’un sahip olduğu ahlak kuralları tartışmalıdır... Kendisi için bile.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Hawkeye da geri dönüyor! Onun Widow’la kavgası Isaiah’ın hayatına mâl olabilir mi? Black Widow, Wolverine’in ölümünün ardından karamsarlığa kapılmış olan X-23’le yumruklu kapışmalar ve casusluk yoluyla içten bir bağ kuruyor ve Afganistan’daki tehlikeli bir görev için Howling Commandos ile birlik oluyor. Peki, Natasha’nın izin günlerini nasıl geçirdiğini öğrenince Avengers ne yapacak?

Bu ciltte, Nathan Edmondson’ın yazdığı, Phil Noto ve Mitch Gerads’ın resimlediği Black Widow (2014) #7-12 ile Punisher (2014) #9 sayıları bir araya getirilmiştir.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails