27 Ocak 2021 Çarşamba

"IRREDEMABLE Omnibus" Baskısından Haber Var

Ülkemizde ilk defa bir Omnibus basılacak. Nedir Omnibus? Comics ekolünün kapkalın cildinin adıdır Omnibus. Okur elinde bin sayfalık kitap tutarken bulabilir kendini o derece kalın. 

Felix Koleksiyon işte böyle bir ilki başarmaya karar vererek katil ve sosyopat süper kahraman hikayesini anlatan Irredemable macerasının baskı sürecini tamamlamış oldu.

Okurlar bu sınırlı sayıda üretilen cildi sipariş ederek edinebilmektedirler. Duyurulara göre az sayıda kalmış...! İlgililerin dikkatine: ACELE EDİN!"976 sayfalık bir kitabı tek seferde baskıya hazırlamak ve bunu basmak gerçekten kolay değilmiş… Yaşayarak öğrendik…
Baskıdan sonra en önemli süreç satış ve okuyucuya ulaşma sorunumuz idi… Bunu isteyen mevcut kitapçılar üzerinden yapacağız ama kendimizin de bir satış sitesi olsun takipçilerimize ve okuyucularımıza ilk elden ulaşalım mantığı ile bir satış sitesi kurduk.
Dağıtıma girmeden önce de ön sipariş kanalı ile okuyucuya kitabı biraz daha uygun verelim istedik…

333 Adet Ana Kapak 30 adet ve 20 adet olmak üzere 3 farklı varyant kapak satışa sunuyoruz...

Kitabın etiket fiyatını elimizden geldiğince uygun tutarken, ön siparişe özel ekstra birde indirim uyguladık...

Kitabımızın orijinal sayfa sayısı 896 sayfa olmasına rağmen biz bütün fasikül kapaklarını kapak galerisi olarak kitaba ekledik... Orijinal edisyonda olmayan 80 sayfalık her kapak tek sayfa olacak şeklinde bir kapak galerisi var... Kendim yaptım diye demiyorum çok hoş oldu...

Kitabın diğer özellikleri de;

İÇ BASKI: 16,8 X 25,7 (Orijinal boy)
KAĞIT: 115 gr Mat Kuşe
SAYFA SAYISI: 976
CİLT: Sıvama Sert Kapak ve kısmi lak

Promosyon olarak benim gibi mümkün olduğunca Türkçeleştirme meraklıları için kitabı alanlara Türkçe şömiz veriyoruz.... IRREDEEMABLE'I Sıvama ciltte orijinal bıraktık... İnşallah herkesi memnun edebiliriz... Böylece Türkçe kapak isteyenler şömiz takıp kullanabilirler.

Kitabı alanlara bir iki ekstra promosyon daha vereceğiz inşallah...

Bu da Sitemizin adresi...

https://www.felixkoleksiyon.com/

İlginiz için teşekkürler... 😉
Sosyal Medya Hesaplarımız...

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails