2 Haziran 2017 Cuma

X FORCE NECROSHA Çıktı

Korku Hükümdarlığı
Yazar: Craig Kyle, Christopher Yost
Çizer: Clayton Crain
Çevirmen Adı: EmreTaşkıran
Orijinal Adı: X FORCE: NECROSHA
Yayın Editörü: Sinan Okan
Görsel Uygulama: Hakan Aysal


X FORCE NECROSHA (ARKA KAPAK)

KORKU HÜKÜMDARLIĞI! Psişik vampir Selene, tanrılığa yükselmesine yetecek kadar ruhu tüketmek üzere gözü dönmüş bir arayış içinde. X-Force, onun planlarını ne pahasına olursa olsun bozmaya hazırsa da, Siyah Kraliçe, teraziyi kendi lehine kaydıracak destek kuvveti çağırmış durumda: X-Force’un eski dostları ile düşmanlarından oluşan ve Eli Bard’ın ona sunduğu tekno-organik virüs sayesinde yapay bir hayata dönmüş ölü mutant ordusu. Selene’in yeni uşakları arasındaki önde gelen isimler de eski X-Men ve X-Force üyesi Caliban ile Warpath’in ağabeyi Thunderbird. 

X-Force, tanıdık yüzlere karşı tüyler ürpertici bir savaş verirken Selene, asıl planını devreye sokuyor. Genosha’nın nüfusunun tamamını kurban edebilmek için diriltiyor. X-Force, onu durdurabilecek tek silahı zamanında bulabilecek mi yoksa dünyayı ölüm ve hiçlik mi ele geçirecek? 

Craig Kyle ve Chris Yost’un yazdığı, Clayton Crain’le birlikte Ibraim Roberson, Gabriel Hernandez Walta, Leonardo Manco, Kalman Andrasofszky ve Mateus Santolouco’nun resimlediği bu ciltte, X-Force serisinin #21-25 arası sayıları ve X-Necrosha: The Gathering ile X-Necrosha özel sayıları bir araya getirilmiştir.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails