31 Ekim 2016 Pazartesi

Injustice YIL 3 Cilt 2 Çıktı

Tanrılar Aramızda
Yazar Adı : Brian Buccellato, Bruno Redondo , Mike S. Miller
Çevirmen Adı : Tulgan Köksal

Orijinal Adı : injustice gods among us year 3 volume 2
Türü : Çizgi Roman
Editör : İlke Keskin
Görsel Uygulama : Ozan Çağatay

Kitap Tanıtım Yazısı :

ÇOK SATAN DÖVÜŞ OYUNUNUN ŞOK EDİCİ KÖKEN HİKAYESİ DEVAM EDİYOR!
KÖTÜ BİR ŞEY BURAYA GELİYOR!

Süper kahramanların çatışmasının tarafları olan Batman ve Süperman, kendi tarafında savaşmaları için hayal edilemez derecede güçlü büyülü varlıklar çağırdı. Ama her ikisi de bu savaşa dahil ettikleri güçleri kontrol edemediklerini fark edecek ve bunu yaptıklarında, çok geç kalmış olmaları söz konusu olabilir. Bu yeni krizin tek çözümü, savaş yaraları taşıyan her iki ekipteki kahramanların birleşip bu yeni tehditlerle savaşmaları, çünkü dedikleri gibi:"bildiğin Şeytan bilmediğin Şeytandan..."

Olayların aldığı bu beklenmedik hal, birbirleriyle savaş halinde olan John Constantine, Dr. Fate, Swamp Thing ve diğer kahramanların, ortaya çıkan büyülü kıyameti kontrol altına almak için müttefik olmasına sebep olacak. Bu savaş artık yalnızca Dünya için değil, gerçekliğin doğası içinde verilecek!

MORTAL KOMBAT'ın yapımcılarının yarattığı çok satan oyunun arkasındaki dünyaya INJUSTICE: TANRILAR ARAMIZDA: ÜÇÜNCÜ YIL'da tanık olmaya devam edin! Yeni yazar Brian Buccellato, Bruno Redondo (HUMAN TARGET) ve Mike S. Miller'a (BATMAN: ARKHAM UNHINGED) Dc evreni'nde yarattıkları çarpık olaylarda şok edici değişiklikler yapmak için katıldı!
Bu ciltte INJUSTICE: GODS AMONG US: ÜÇÜNCÜ YIL #8-12 VE INJUSTICE: GODS AMONG US: ÜÇÜNCÜ YIL Yıllık #1 sayıları bir araya getirilmiştir.

Keyifli Okumalar…

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails