19 Ocak 2016 Salı

X FORCE 3 Çıktı

UNUTMAYANLAR

Yazarlar: Craig Kyle ve Christopher Yost
Çizerler: Clayton Crain, Mike Choi veSonia
Oback
Çevirmen Adı: Emre Taşkıran
Orijinal Adı: X-Force 3
Yayın Editörü: Sinan Okan
Görsel Uygulama: Hakan Aysal

Kitap Tanıtım Yazısı : 

X-FORCE: MUTANTLARI TÜKENİŞTEN KURTARMANIN EN İYİ YOLU MU? 

Eski bir X-men düşmanı olan robot Bastion, mutantlardan en az onun kadar nefret eden bir grup yobazı etrafına toplamıştı. Mutant düşmanı bu grubu maşa olarak kullanan Bastion, hain planını devreye sokmuştu. Bir zamanlar mutant soyunu yok oluşun eşiğine getiren afeti; Miras virüsünü silahlaştıran Bastion; kurbanın etrafında bulunan herkese ölümcül hasarlar vermesine ve ardından sonra kendisini yok etmesine sebep olan bu virüsü mutantlara bulaştırmaya başlamıştı. 

X-Force, Bastion’ın izini sürüp başlattığı kıyımı durdurmaya çalışırken, mutant düşmanı robotun X-Force’a çok yakın üç mutantı kaçırmasıyla gerilim artar. Ancak tüm bunlar olurken X-Men takımının lideri Cyclops, belki de mutant soyunun son umudu olacak şeyin yerini öğrenmiştir. X-Force, hayatı tehlikede olan dostlarına mı yardım edecek, yoksa onları geride bırakıp mutantların son umudunun peşinden mi gidecektir? 

Bu ciltte Craig Kyle ve Christopher Yost'un yazdığı; Clayton Crain X-Force #12-13, Mike Choi1 yorum:

Marvelove1 dedi ki...

oo hemen satın almalıyım ! inşallah marvel future fight'a da gelir. marvel'daki her şey var zaten oyunda bunlar gelince daha da güzel olacak ^^

Linkler

Related Posts with Thumbnails