30 Aralık 2015 Çarşamba

JBC Yayıncılık "DEADPOOL" Çizgi Roman Dizisinden Son Haberler

JBC Yayıncılık, okurların her sayısını sabırsızlıkla beklediği Deadpool dizisine "Deadpool : İntihar Kralları" cildini eklerken 2016 yılında basılacak sayıların da listesini duyurdu. 

Okurlarının bol olması dileğiyle 
Deadpool : İntihar Kralları 
Özgün Adı : Deadpool : Suicide Kings

Mike Benson
Yazar

Carlo Barbieri
Çizer

Cenk Könül
Çevirmen

Çeviri Editörü
Banu Erdoğdu

Bora Öngürer
Editör

Ertan Ergil
Yayın Koordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ekin Can Seyhan
Yayın Yönetmeni


DEADPOOL TURNAYI GÖZÜNDEN VURDU!

Geveze kiralık katilimiz bir milyon dolarlık bir iş alıyor ancak kısa bir süre sonra, pahalı suikastlar dünyasında kimseye güvenilemeyeceğini yaşayarak öğrenmek zorunda kalıyor! Masum görgü tanıklarını öldürmekle suçlanan Deadpool kendini Punisher’ın hedefinde buluyor. Wade’in şansına omzunda Daredevil formunda bir koruyucu melek konuyor. Peki korkusuz Daredevil yeraltı dünyasının en belalılarına karşı ayakta kalabilecek mi?
Ayrıca: Gel bakalım Deadpool! Pain Factor’ün yeni yarışmacısı sensin – tüm dünyada yasaklanmış durumda olan, tarihin en tartışmalı TV yarışması!
Mike Benson ( Punisher MAX, Moon Knight ) ve Adam Glass ( Luke Cage Noir ) tarafından yazılan, Carlo Barberi ( New Mutants ) ve Shawn Crystal ( Birds of Prey ) tarafından çizilen Deadpool: İntihar Kralları #1-5 sayıları (yani tamamı!) ve Deadpool: Ölüm Oyunları hikayesi bu ciltte toplandı.


Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails