22 Kasım 2014 Cumartesi

DRAGONERO 3. Cilt Çıktı!

DRAGONERO Yeni Bir Fantezi Evreni Mümkün!” YARIŞMA İKİNCİSİ Murat KARADAYI'nın  “Dragonero – Dumanı Üstünde Bir Fantastik Dünya” adlı yazısının yer aldığı 3. sayısıyla DRAGONERO bayiilerde.

Eser Adı: DRAGONERO 3   Eser Alt Başlığı: İZCİLER TOPLANTISI – SİVRİ DİŞLER VE ÇELİK Yazar Adı:  Stefano Vietti Çizerler: Gianluca Pagliarani, Francesco Rizzato Çevirmen Adı: Elif Kahyaoğlu Orijinal Adı: Dragonero 5-6  Orijinal Dil: İtalyanca Türü : Çizgi Roman  Yayın Editörü: Murat Sevgikuranlar  Görsel Uygulama: Hakan Aysal 

Kitap Tanıtım Yazısı : 
İZCİLER TOPLANTISI (5. albüm, Yazar: Stefano Vietti; Çizer: Gianluca Pagliarani): Ian, Gmor ve Sera Kara Leydi görevinde yaşadıkları bütün o ölümü ve yıkımı unutup biraz huzur bulup dinlenebilme amacıyla evlerine dönmüşlerdir. Derken izcilerin yıllık toplantısının ... dünyanın her yanında yaşayan izci kardeşlerin mutlaka katılması gereken bir toplantının zamanı geliverir. Bu olay bizim için de yeni ve tehlikeli görevler için durmaksızın gezinen bu insanların hayatlarına kısa bir göz atma fırsatını verecektir.

SİVRİ DİŞLER VE ÇELİK (6. Albüm, Yazar:  Stefano Vietti; Çizer: Francesco Rizzato): Yeni bir görev alarak yola çıkan Ian ve Gmor karlı topraklar diyarına, kuzeye doğru ilerlemektedirler. Derken bir parça güzel yemek bulup birazcık dinlenme uğruna küçük bir köyde konaklanır. Burada Gmor’un başı hiç beklemediği bir şekilde belaya girecek ve hayatını kurtarmak için ölümcül sınavlar vermek zorunda kalacaktır. 

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails