3 Eylül 2014 Çarşamba

NATHAN NEVER 17 ve RENKLİ TEX 3 Çıktı

ZAMANIN VE MEKÂNIN ÖTESİNDE – DÜNYA YİYİCİ – 
SELENA’NIN İNTİKAMI

Yazarlar: Stefano Vietti; Antonio Serra
Çizerler: Di Celemente; Olivares; De Angelis
Çevirmen Adı: Nükhet Polat
Orijinal Adı: Nathan Never 97-98-99
Yayın Editörü: Murat Sevgikuranlar
Görsel Uygulama: Hakan Aysal

Kitap Tanıtım Yazısı :

ZAMANIN VE MEKÂNIN ÖTESİNDE (N. Never 97; Yazar: Stefano Vietti, Çizer: Paolo Di Clemente)
İnsanoğlunun, varlığından bile haberdar olmadığı çok uzak bir galaksinin merkezinde yer alan küçük bir gezegende yaşanan savaş, bir şekilde Dünya’ya ulaşırsa neler olabilirdi? Bu sorunun cevabını ancak Antartika’da buzların içinde uyumakta olan Kutsalların Sonuncusu verebilir.

DÜNYA YİYİCİ (N. Never 98; Yazar: Stefano Vietti, Çizer: Giancarlo Olivares)
Kutsalların sonuncusunun verdiği bilgilerle durumun vahametini anlayan Nathan ve dostları, önlemez düşman Shra’ların organik uzay gemilerine karşı insanoğlunun en önemli savaşlarından birini vermektedir. Yalnızca ve yalnızca büyük bir kayıp karşılığında kazanılacak inanılmaz bir savaştır bu.

SELENA’NIN İNTİKAMI (N. Never 99; Yazar: Antonio Serra, Çizer: Roberto De Angelis)
Teknodroitlerin zamanından gelen Selena adlı bir kadının olağanüstü bir görevi ve bunu başarmak için korkunç bir azmi var. Zamanın ötesinden gelen bu katili durdurmayı başarabilecek tek insan da Nathan’ın küçük kızı Ann’dir, tabii ki Gabriel’in yardımıyla. Yine de hiçbir şey Nathan’ın kaybının yerini tutamaz.

 BEYAZ BÜYÜCÜ
Yazar Adı: Mauro Boselli
Çizer Adı: Giovanni Ticci
Çevirmen Adı: Zeynep Akkuş
Orijinal Adı: Color Tex 3
Yayın Editörü: Murat Sevgikuranlar
Görsel Uygulama: Hakan Aysal

Kitap Tanıtım Yazısı :

Yıllar önce kendilerine Snake diyen küçük bir Shoshone kolu, yardım edip bir yuva sundukları Mormonlar tarafından büyük bir katliama uğramışlardı. Bu katliamdan sağ kurtulan bir avuç Snake yerlisi, yaşadıkları ihanetin ardından kendilerine yeni bir yaşam kurmaya çalışırken… bu masum yerlilerin arasında büyüyen melez bir çocuğun, beyazların arasında yıllar sonra çok tehlikeli bir katile dönüşeceğini hiç kimse tahmin edemezdi.

İç içe girmiş intikam halkaları, kocaman bir altın madeni, kişisel hırsların gizemli dokusuyla birlikte dokunduğunda … karşımıza sevgili dostumuz Teks Willer ile Tiger Jack’i ölümün eşiğine getiren, soluk soluğa okunacak bu macera çıkıyor…

Tex’in İtalya’da yeni başlatılan renkli serisi, bir an bile durup dinlenmeden akan inanılmaz bir macerayla devam ediyor!

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails