27 Ağustos 2014 Çarşamba

"Batman – Kara Ayna" Çıktı

Özgün Adı : Batman – Black Mirror, Scott Snyder Yazar, Jock – Francesco Francavilla Çizer, Sina Şehim Çevirmen, Banu Erdoğdu Redaksiyon, Bora Öngürer Editör, Çağrı Akın Yayın Kordinatörü,Berk Șentürk Grafik ve Uygulama, Ertan Ergil Yayın Yönetmeni

JbcYayincilik.com - info@JbcYayincilik.com - twitter.com/JbcYayincilik - facebook.com/JbcYayincilik - instagram.com/JbcYayincilik

Karanlığı görüyorum

Yıllarca, Batman ve Müfettiş Gordon Gotham Şehri'nin boyun eğmez karanlık boşluğunun içine baktılar. Onun bir şiddet ve yozlaşma çukuru tarafından yutulmasına izin vermeyerek, gönül verdikleri şehri defalarca kendisinden kurtardılar. Ancak, bir ömür boyu şuçla mücadele ederek insanlığın sunabileceği en berbat şeylerle karşı karşıya geldiklerini düşünseler dahi, daha karanlık ve tehlikeli bir kötülük Batman ve Gordon’ın sınırlarını zorluyor. Çarpışma sona ermek üzereyken, bu cinayet silsilesinin ardındaki gerçeğin yalnızca kapılarına dayanmış bir şey değil- aslında oradan ortaya çıktığını  öğreniyorlar. Gotham’ın en azametli koruyucularından ikisi, Müfettiş Gordon’ın şu ana kadar giriştiği en kişisel mücadele olan bu haince tehdidi adalet önüne çıkartabilecekler mi?

Kara Ayna, yazar Scott Snyder’ı, yalnızca kendi jenerasyonunun değil, tüm zamanların önde gelen Batman yazarlarından biri kılarak, onu çizgi roman süperstarı mertebesine yükseltmiştir.
JOCK(THE LOSERS) ve Eisner Ödülü-sahibi FRANCESCO FRANCAVILLA(SWAMP THING)’nın müthiş çizimleriyle BATMAN: KARA AYNA, şimdiden Dark Knight külliyatındaki en iyi polisiyelerin arasında yerini almıştır.


1. Baskı Ağustos 2014 - İstanbulHiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails