28 Mart 2014 Cuma

Batman : Gülen Adam Çıktı!

Batman : The Man Who Laughs... JBC Yayıncılık farkıyla!

Ed Brubaker
Yazar

Doug Mahnke
Çizer

Burç Üner
Çevirmen

Banu Erdoğdu
Redaksiyon

Bora Öngürer
Editör

Ekin Can Seyhan
Yayın Kordinatörü

Berk Şentürk
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Kes şunu,
beni öldüreceksin!

Batman, suçla savaş kariyerinin en başında bile insanlığın karanlık tarafını fazlasıyla görmüştü ama gölgelerden kıkırdayarak çıkmak üzere olan bu şeyle –deliliğinin yoluna çıkan her şeyi mahvetmekle tehdit ettiği, sırıtkan, tebeşir beyazı suratlı tiple- karşılaştırıldığında hiçbir şeydi.
Gotham şehrinin yeni koruyucusu için, Joker denen yaratıkla ilk karşılaşması en büyük sınavı, kaosun ve deliliğin güçlerine karşı verdiği uzun mücadeleyi tanımlayacak savaşı olacaktı.
Yıllar sonra, aynı güçler tamamen beklenmedik bir yönden tekrar sahneye çıkacak ve her şeyin sonunda huzura ermeden önce geçmişin hem iyi hem de kötü hayaletleri soruşturmanın acımasız ışığıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardı.

Eisner ve Harvey ödüllü yazar Ed Brubaker (GOTHAM CENTRAL, Captain America), dünyanın en iyi dedektifinin iki sürükleyici hikâyesiyle Gotham’ın acımasız sokaklarına geri dönüyor. Saygın çizerler Doug Mahnke (JLA, The Mask), Patrick Zircher (NIGHTWING, Iron Man) ve Aaron Sowd (THE BATMAN CHRONICLES, The Uncanny X-Men) ona eşlik ediyor.Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails