11 Mayıs 2013 Cumartesi

Bugün Ücretsiz Çizgi Roman Hediye Günü ve Zahiri de Ücretsiz Olacak!

Bugün Arkabahçe'nin "Beleş Çizgi Roman Günü" ve Zahiri Çizgi Roman Fanzin Grubu bu güne özel bir sayı hazırlayarak okur dostlara dağıtmaya hazırlanıyor. Bugün hediye çizgi roman almak isteyen herkesin yolu mutlaka Arkabahçe'ye düşmeli.
Zahiri Özel sayısından kısa bir alıntı:

"Beleş Çizgi Roman Günü
Çizgi roman okunsun, okur sayısı artsın falan diye bekliyorduk ki olan oldu: Artık gökten beleşe çizgi roman yağıyor ve bir Allah’ın kulu da bayram değil seyran değil eniştem beni neden öpüyor diye sormuyor. Hatta galiba öpülüyor olmaktan mutlu olunacak gibi görünüyor.
...
Arkabahçe Çizgi Roman ve Hobi Mağazası ülkemizde birçok ilke imza atmış olan bir işletme. İlk kaliteli Türkçe comics baskısını da basan, figür, kart, oyuncak v.s. gibi hobi ve koleksiyon malzemelerini de, orijinal çizgi romanları da satışa sunan yine aynı işletme oldu.
...
Free Comic Book Days de neydi ki bu kadar ilgi çekti?
Çizgi romana okur kazandırmak, okuru yeni çizgi romanlarla tanıştırmak için düzenlenen bu etkinlik toplamda 11 yıllık bir maziye sahip.
Her şey puslu bir 04 Mayıs 2002 sabahı başladı. California’da bulunan çizgi roman satış dükkanı Flying Colors’un işletmecisi Joe Field’in böylesi bir projeyi kaleme alması...
...

Arkabahçe’ye ve çizgi roman okurlarımıza “Beleş Çizgi Roman Günü“ hayırlı olsun!
Ümit Kireççi


Arkabahçe adres, bilgi, duyuru metni v.s. : Beleş Bilgi

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails