14 Mart 2013 Perşembe

Wolverine Yaşlansaydı: İhtiyar Logan Çıktı!

Mark Miller - Steve McNiven ikilisinin imzasını taşıyan "Old Man Logan" (Wolverine - İhtiyar Logan), Gerekli Şeyler etiketiyle raflardaki yerini aldı. Cenk Könül çevrisiyle dilimize kazandırılan çizgi romanda kendini iyileştirme yeteneği olan Wolverine'in abartılı ölümden dönüş sahnelerine tanık olacaksınız. 
WOLVERINE - İHTIYAR LOGAN
Süper kahraman olan bir adamı, sıradan bir çiftçi olmaya iten ne olabilir?
Savaşmaktan yorulmak mı, yenilgiye uğrayarak cesaretini kaybetmek mi, yoksa daha dramatik bir tecrübe yaşamış olmak mı?
Logan adındaki yaşlı adam, ona Wolverıne’i sorduklarında “elli yıl önce, Wolverine öldü.”  diyor. Ailesi için bile onun geçmişi bir gizem perdesiyle örtülü.
Mark Millar ve Steve McNıven tarafından yaratılan sekiz bölümlük hikâye örgüsü, günümüzden elli yıl sonrasında, bütün süper kahramanların, süper kötüler tarafından yok edildiği karanlık bir gelecekte geçiyor. 
Logan’ın son, acımasız yolculuğunun hikâyesini okuduğunuzda, kendinizi hayatın adaletsizliği üzerine bir kez daha düşünürken bulacaksınız.
Mayıs 2008’de, Wizard dergisi tarafından “tüm zamanların en iyi 200 çizgi roman karakteri” içerisinde 1 numara seçilen, Mayıs 2011’de Ign tarafından “ en iyi 100 çizgi roman kahramanı” listesinde 4 numara olan Wolverine, Türkiye’de de en çok sevilen süper kahramanlardan birisi olma özelliğini taşıyor.
Wolverine Serileri içerisinde en çok satan hikayelerden birisi olma özelliğini taşıyan wolverıne - İhtiyar Logan, bu yıl içerisinde vizyona girecek olan Wolverine filmi öncesinde mutlaka okunması gereken müthiş bir macera!


50 YIL ÖNCE, WOLVERINE ÖLDÜ
Onun yerinde, Logan adında  ailesine iyi bir yaşam vermekten başka bir gayesi olmayan yaşlı bir adam duruyor.
Hulk çetesi tarafından kenara itilen bir adam. Herşeyi göze alacağı bir karar vermeye zorlanan bir adam. Çok satan İç Savaş’ın yaratıcı takımı MARK MILLAR ve STEVE McNIVEN, delirmiş bir ülke boyunca Logan’ın son, acımasız yolculuğunun hikayesini bizlere anlatıyor


Paylaşım:

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails