22 Şubat 2019 Cuma

Esra Erdoğan Erşen Yeni Romanı "Bir Daha Unutma Beni" Çıktı

“Bir Daha Unutma Beni geçmişin kokusunu sayfalara taşıyor. Dünü, bugünü ve GİZEMli bir bilmeceyi usulca çözüyor. Kalplerimize dokunarak...”
CANDAN SELMAN (Sen Sarıldın Kış Bitti yazarı)

Bir Daha Unutma Beni,  "bir günlük  roman” değil, bir "günlük-roman". Okuyun; bir daha hiç kimseyi unutamayacaksınız.”
HALİL GÖKHAN


 “…Kadın, gözlerini bir hastane odasında açar, çevresi doktorlar ve yakınlarıyla çevrilidir ama hiçbir şey “ben kimim?” sorusuna yanıt bulmasını sağlamaz. Kocası, artık hiç hatırlamadığı ve bir yabancı olarak gördüğü adam, ona bir defter uzatır. “Bu senin günlüğün, oku” der…

Kendi geçmişini, tıpkı bir yabancının hayatıymış gibi okur. Şaşırır, güler, üzülür, kendini tanımaya çalışır. Ama günler geçtikçe ve defteri okudukça kocasıyla ve ziyaretine gelen yakınlarıyla kurduğu ilişki giderek karmaşıklaşacaktır.

Bir Daha Unutma Beni  romanı kadınların (ve erkeklerin) dünyasına samimi bir bakış getiriyor. Roman bazen güler yüzlü bazen gergin, bazen sevinçli bazen karamsar. İlişkiler, arzular, gelgitler, aile, iş, yaşam mücadelesi ve en önemlisi umutla ilgili, sürükleyici bir metin Bir Daha Unutma Beni.

ESRA ERDOĞAN ERŞEN: 1981 yılında dünyaya geldi. 1999’da İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden, 2003’te Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans Programı’nı 2005’te bitirdi. Üniversite yıllarında tiyatroyla ilgilendi. 2003 yılında Hürriyet’te gazeteciliğe başladı. Haberler, röportajlar, kültür sanat ve seyahat yazılarının yanı sıra Hürriyet Web TV için “Geziyorum” adlı seyahat programını hazırlayıp sundu. Bir Daha Unutma Beni, yazarın ilk romanı.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails