2 Ağustos 2018 Perşembe

Injustice Ground Zero Cilt 2 Çıktı

Yazar Adı :   Christopher Sebela 
Çevirmen Adı : Tulgan Köksal 
Orijinal Adı :   Injustice Ground Zero Vol. 2  
Dizi Adı : INJUSTICE Ground Zero (2012) 
Editör :  Sinan Okan 
Çizgi Düşler


DÜNYA’NIN KADERİ İÇİN SUPERMAN, SUPERMAN’E KARŞI!

Harley Quinn’in INJUSTICE: TANRILAR ARAMIZDA’da olanlara çarpık bakış açısı heyecan verici bir sona ererken, sahneyi, oyunun devamına, INJUSTICE 2’ye hazırlıyor!

Harley ve Joker sonunda tekrar bir arada... ama hiçbir şey göründüğü gibi değil. Harley, yalnızca Joker’in aklı bir karış havada piyonu mu, yoksa artık aslında nefret ettiği Bay J’ye karmaşık bir tuzak kurmak peşinde mi? Harley, yıkımın eşiğinde bir dünyanın en ihtiyaç duyduğu kahramana mı dönüşüyor?

Joker ve Harley, sorunlarını kendilerine özgü ateşli yöntemlerle çözerken, acımasız despot Superman ve Batman’in önderliğindeki süper-kahraman Direniş ekibiyle birlikte hareket eden Justice League kahramanları arasındaki savaş, amansız bir şekilde kurban alıyor!

Bu tuhaf yeni dünya, eski dostlar ile düşmanlar arasındaki savaşı nasıl atlatacak?

Yazar Christopher Sebela (SUICIDE SQUAD MOST WANTED) ve aralarında Tom Derenick (INFINITE CRISIS: FIGHT FOR THE MULTIVERSE), Pop Mhan (HE-MAN: THE ETERNITY WAR) ve Daniel Sampere’nin (GREEN ARROW) bulunduğu yetenekli çizerler, INJUSTICE: GROUND ZERO #7-12 arasındaki sayıların bir araya toplandığı, mutlaka okunması gereken bu ciltte, okuru Harley Quinn’in zihnine sokuyor!

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails