26 Ekim 2016 Çarşamba

NARUTO 30. CİLT Çıktı

Yazar: Masaşi KİŞİMOTO
Çizer: Masaşi KİŞİMOTO
Çeviri: İlke GÜNTAN

NARUTO’NUN TAKIMI AKATSUKİ’NİN İNİNE BASKIN YAPAR. AMA ORADA TANIK OLDUKLARI ŞEY, GAARA’NIN TAMAMEN DEĞİŞMİŞ HALİDİR! ÖFKEDEN GÖZÜ DÖNEN
NARUTO, DEİDARA TARAFINDAN TUZAĞA DOĞRU ÇEKİLİR. DİĞER TARAFTA, MAĞARADA KALAN SAKURA VE ÇİYO NİNE SASORİ’YE KARŞI KOYABİLECEK MİDİR ACABA!?

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya’da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye’de.


Bugüne kadar Japonya’da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi,  2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto’yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe’de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya’da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails