29 Temmuz 2015 Çarşamba

THE WITCHER CİLT 1: CAMLAR KONAĞI Çıktı

THE WITCHER VOLUME 1: HOUSE OF GLASS

Paul Tobin
Yazar

Joe Querio
Çizer

Emre Taşkıran
Çevirmen

Bora Öngürer
Editör

Bengü Ergil
Yayın Kordinatörü

Cem Murat Yılmaz
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

DÜNYA’YI KASIP KAVURAN THE WITCHER BİLGİSAYAR OYUN SERİSİNİN ÇİZGİ ROMANI

Tekinsiz Kara Orman’ın içinden yol almakta olan meşhur canavar avcısı Geralt, yolculuğu esnasında dul kalmış bir balıkçıyla karşılaşır. Camlar konağı diye bilinen uğursuz bir köşkte karısının intikam peşindeki cesedi bulunmaktadır. Geralt bu hayaletli konağı araştırırken dehşet verici bir yaratık ordusuyla savaşacak ve bu evi Geralt’a mezar edebilecek korkunç bir gizemi aydınlatacaktır! Eisner Ödülü sahibi Paul Tobin’in yazdığı ve yükselen çizgi roman yıldızı Joe Querio’nun resimlediği çok satan video oyunu serisi The Witcher dünyasının bu aksiyon dolu korku & fantezi hikayesi hem serinin sadık hayranlarını hem yeni okuyucuları hiç şüphesiz hayrete düşürecek!

“Joe Querio’nun çizim tarsi o ağırdan alan, sinsi korku yaklaşımına mükemmel yakışıyor. Sayfaya çok kuvvetli bir atmosfer hissi verirken ormanın ve ormana ait manzaraların rahatsız edici doğasını sindirmeniz için gözlerinizi her panelde oyalanmaya mecbur bırakıyor.” —IGN

“The Witcher medyasının halihazırda bir hayranı değilseniz bile bence bu kitapta keyif alacağınız pek çok şey var; ama zaten öyleyseniz hiç kaçırmayın.”

—COMIC VINE

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails