1 Şubat 2015 Pazar

X FORCE 2 Çıktı

  TANIDIK HAYALETLER
Yazarlar: Craig Kyle ve Christopher Yost
Çizerler: Alina Urusov ve Clayton Crain
Çevirmen Adı: Emre Taşkıran 
Orijinal Adı: X-Force 2
Yayın Editörü: Murat Sevgikuranlar 
Görsel Uygulama: Hakan Aysal 

Kitap Tanıtım Yazısı : 
EN BÜYÜK TEHLİKE 
GEÇMİŞLERİ OLABİLİRDİ...

X-Men, her zaman için bir bütün olarak insanlığın ve mutantların geleceğini korumak için var olmuştu. Fakat mutantların gizli takımı X-Force, gözlerini geleceğe çevirmeye can atıyor olsa bile henüz geçmişleriyle işlerinin bitmediğini de öğreniyorlardı.

Gezegendeki tüm mutantların hayatı için tehdit oluşturan ölümcül Miras Virüsü kaybolduğunda, X-Force hararetli yeni görevlerinin ortasına düşmüştü. Wolfsbane ve Archangel, hasarlı ve şiddet dolu geçmişleri yüzünden birbirlerinden başlayarak önlerine çıkan her şeyi parçalayacaklarmış gibi görünürken, Wolverine ve X-23 de takımı bir araya tutmaya çalışmaktadır.

O sırada, mutant düşmanı cyborg Bastion, X-Men tarihinde mutantlara yönelik en büyük tehditleri eski konumlarına yerleştirip aynı düşmanca nefret söylemlerini bir kez daha kustururken, ufukta kara bulutlar toplanmaktaydı. Mutant ırkının geleceğini korumak için X-Force ekibinin üyeleri önce tanıdık hayaletleriyle yüzleşmek zorundalar.

Bu ciltte Craig Kyle ve Christopher Yost'un yazdığı; Mike Choi, Alinsa Urusov ve clayton Crain'in resimlediği X-Force #7-11 arası sayılar toplanmıştır.    

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails