16 Ekim 2012 Salı

"Kahramanlar Sinemada"yı İstiyoruz Kampanyası!

Hakan T. Kalkan imzasıyla 2.134 yazının paylaşıldığı Kahramanlar Sinemada sitesi belki de çizgi roman dünyamızın en istikrarlı haber paylaşım alanlarından biriydi. Hatta belki de en kalitelilerinden biriydi. Çizgi Roman Okurları Ödüllerine okurlarının oylarıyla iki defa "en iyi" olarak adı yazılmış olan siteye son mesaj 10 Eylül 2012 tarihinde eklendi... O da sıkıcı ve üzücü bir veda metniydi:
"Bu bir veda değil, Ayrılık... Dönüşü olur mu? Bilinmez... -------------------------------------------------------- not: "Sosyal medya" denen yozluk ve nefret dolu ortamdan uzaklaşmaya karar verdim... Asıl olan bu topraklardır... -------------------------------------------------------- Facebook sayfasını aktif tutmaya çalışacağım... İletişim için..."


Kahramanlar Sinemada aramızdan ""Sosyal medya" denen yozluk ve nefret dolu ortamdan" diyerek ayrılmış ancak bu gibi sayfalarla yozluk ve nefret dolu ortamlardan uzaklaşarak nefes alabiliyorduk. Kendi ruhuyla kişiliği kadar kaliteli ve dürüst, samimi bir siteyi hazırlayan kişi ne yapılıp da küstürülmüştür bilmiyoruz ama biz ÇROP olarak hızlı bir dönüş bekliyoruz. Bu gibi sayfaların inatla devam etmesi, genç arkadaşlara güzel şeyler yapabileceklerini göstermeleri gerekiyor. 

Eminiz çizgi roman okuyan yüzlerce okur da bu sayfanın devamını istiyordur.

Kahramanlar Sinemada sitesinin yorum kısmı kapalı olduğundan bu sayfanın devamını talep eden mesajlarınızı bu haberin altına ekleyebileceğiniz gibi https://www.facebook.com/KahramanlarSinemada?fref=ts adresine de yazabilirsiniz. Bize gelen mesajları zevkle ileteceğiz. Ancak eminiz facebook sayfasını taciz edersek isteğimizi son derece güçlü bir şekilde gösterebiliriz.

Kahramanlar Sinemada İstiyoruz Kampanyası Başlamış bulunuyor! 

İstiyoruz almalıyız, açılırsa yazılarımızla destek verip onu güçlendirmeliyiz! 

ÇROP

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails