10 Mart 2020 Salı

"SEVGİLİ JUSTICE LEAGUE" İlkgençlik Grafik Romanı Çıktı

Dear Justice League 
Yazan - Michael Northrop 
Çizen - Gustovo Duarte 
Çeviri - Min Soo Kim 
Nihal Ünver, Hazal Uzuner 
Dinozor Genç“Akıllıca hayata geçirilmiş, zekice bir fikir.”
–NPR

“Bu aksiyon ve kahkahalarla dolu macerada en sevdiğimiz kahramanlar daha da cana yakınlar.
SEVGİLİ JUSTICE LEAGE, kesinlikle JLA’nın hakkını veriyor.”
–JERRY CRAFT, NEW KID YAZARI

DC Comics Evreni’nin en büyük kahramanları olan Justice League üyeleri en büyük hayranlarının, yani çocukların sorularını yanıtlıyor!

Superman hiç hata yapar mı? Wonder Woman ebeveynlerinin sözünü dinler mi? Aquaman balık gibi mi kokuyor?

New York Times’ın en çok satanlar listesinde bulunan Michael Northrop’tan, ikonik süper kahramanlara irili, ufaklı soruların sorulduğu, gençler için yeni bir çizgi roman serisi. Justice League üyeleri Dünya’yı kurtarmakla meşgul olmadıklarında soruları yanıtlamaya vakit ayırabiliyorlar. Onların dürüst ve komik cevapları her yaştan okuru neşelendirecek ve şaşırtacak. Meğer süper kahraman olmanın çocuk olmaktan çok da bir farkı yokmuş! Büyük başarılar, çılgınlıklar ve Gustavo Duarte’nin renkli çizimleriyle, Sevgili Justice League, tüm süper kahramanların gündelik kahramanlıkları hakkında sahne arkası bir bakış sunuyor.

MICHAEL NORTHROP
New York Times'ın en çok satanlar listesine giren Scholastics'in yeni çokluplatform serisi olan TombQuest'in yazarı. Onun ilk genç yetişkin romanı Gentlemen, "Publishers Weekly Flying Start"ta anıldı. İkinci eseri Trapped ise "Indie Next Listesi"ne seçildi. İlk orta seviye romanı Plunked New York Kütüphanesi tarafından yılın en iyi çocuk kitaplarından biri olarak seçildi ve NPR'ın "Arka Koltuk Kitap Kulübü" listesine seçildi. NYU'dan mezun olduktan sonra Sports Illustrated Kids dergisi için 12 sene çalıştı.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails