21 Mart 2017 Salı

Coffin Hill Cilt 1 Çıktı

Gece Ormanı
Yazar: Caitlin Kittredge
Çizer: Inaki Miranda
Çevirmen Adı: Sinan Okan
Orijinal Adı: CoffinHill 1-7
Orijinal Dil: İngilizce
Türü : Çizgi Roman
Yayın Editörü: Sinan Okan
Görsel Uygulama: Hakan Aysal

SIRLAR. YALANLAR. CADILIK.

Eve Coffin, New England’ın en varlıklı ailelerinden birinin varisidir. Fakat Coffinler sıradan aile değildir. KökleriSalem’e dek uzanan bir cadı soyundan gelmektedirler.

Ormanda geçirdikleri seks, uyuşturucu ve sadılıkla yüklü gecenin ardından, Eve, çırılçıplak, her yeri kana bulanmış halde ve oraya nasıl geldiğine dair en ufak bir şey hatırlamaksızın uyanır. 

Arkadaşlarından biri kayıp, diğeri psikiyatri koğuşunda, biri de olaydan Eve’yi sorumlu tutmaktadır.

Olaydan yıllar sonra Coffin Hill’e dönen Eve, çok geçmeden, on yıl önce o gece ormanda serbest bıraktığıkaranlığın hala aralarında olduğunu keşfedecektir. Karanlık varlık, bu unutulmuş kasabanın her köşesine sızıp ruhunu karartmakla, sırlarını ortaya döküp intikam planını sahnelemekle meşkuldür. Eve’nin o karanlığı durdurmasının tek yolu kendi karanlığının büyümesine izin vermektir.

New England’ın tekinsiz coğrafyasını arka planına alan COFFIN HILL insanın güç ve intikam yapabileceklerini keşfe çıkıyor. Black London serisinin tanınmış yazarı Caitlin Kittredge, çizgi romana zekice, büyüleyici tarz katıyor. Çizer Inaki Miranda (FAIRES) övgü toplayan çalışmalarındaki dinamik anlatımı COFFIN HILL’e de taşıyor.

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails