31 Ağustos 2016 Çarşamba

INJUSTICE ÜÇÜNCÜ Yıl Cilt 1 Çıktı

Tanrılar Aramızda
Yazar Adı :Tom Taylor , Marguerite Bennett
Çizer Adı : Bruno Redondo, Mike S. Miller, Xermanico Juan Albarran, Vicente Cifuentes

Çevirmen Adı : Tulgan Köksal
Orijinal Adı : Injustice gods among us year 3 volume 1
Katkıda Bulunanlar:
Editör : İlke Keskin
Görsel Uygulama : Ozan Çağatay

Kitap Tanıtım Yazısı :

KAHRAMANLAR BAŞARISIZ OLDU…
…ARTIK SIR BÜYÜDE!

Kahramanlar arasındaki savaşın çizgileri çizildi. Bir tarafta Superman ve Justice League’iyle birlikte müttefikleri Sinestro Corps vardı. Öteki tarafta ise Batman’in ordusu ve Green Lantern Corps vardı. Savaş, Superman’in bütün dünyanın gözü önünde Black Canary’yi öldürmesi ve parmağına korkudan güç alan bir yüzüğü takmasıyla sona erdi. Fakat Batman, savaşı sürdürmek üzere hayatta kaldı… ve Batman’in her zaman için bir yedek planı vardır.

Bu dünyada, Parmağında Sinestro Corps yüzüğü takılı bir Kriptonluya zarar verebilecek olan tek bir şey var—büyü. Artık John Constantine de Superman’den kişisel intikamını almak istiyor ve bu dalavereci büyücü, Batman’in giderek büyüyen ordusuna evrenin en iyi büyücülerini katmasına yardım edecek. Evrenin en güçlü büyücülerini saflarına kattıklarında, Çelik Adam’ın onlara karşı hiç şansı kalmayacak.

Yine de… Justice League’i gizemli bir şey koruyor. Süperman’in kendi kontrolündeki dünya görüşünü korumak isteyen bir şey bu… üstelik evrenin en güçlü varlıklarından birkaç tanesini öldürebilecek kadar ölümcül.

Yepyeni yazar Tom Taylor’ın (EARTH 2) ve aralarında Buruno Redondo (HUMAN TARGET) ile Mike S. Millar (BATMAN: ARKHAM UNHINGED) gibi çizerlerin DC Evreni’nde yaptıkları bu çarpıcı oynamalarla, çok satan oyunun arkasındaki hikayeyi INCUSTICE: TANRILAR ARAMIZDA: ÜÇÜNCÜ YIL’da araştırmaya devam edin!

Bu ciltte INJUSTICE: GODS AMONG US: ÜÇÜNCÜ YIL #1-7 sayıları bir araya getirilmiştir.
DC Evreni’nin süper kahramanlarını daha önce hiç böyle görmediniz!

Hiç yorum yok:

Linkler

Related Posts with Thumbnails