28 Ağustos 2011 Pazar

Superman - Batman Aynı Filmde

Çizgi roman ve sinema sitelerinin forumlarını son günlerde meşgul eden haberlere göre, Warner Bros, Batman ve Superman’i aynı filmde buluşturmak için çalışmalara başladı.
Screen Rant sitesinde yayınlanan habere göre, Batman'e hayat veren Christian Bale ve Superman’i canlandıran Henry Cavill, süper kahramanların ikisinin birden yer aldığı bir senaryoda boy gösterecek.
Haberde, yönetmen Wolfgang Petersen’ın benzer bir projeye 10 yıl önce başlamasına rağmen kahramanların ‘Batman Begins’ ve Superman Returns’ gibi kendi filmlerinde rol almaları nedeniyle, projenin bir türlü gerçekleşemediğine yer verildi.
Diğer taraftan, son Batman filmi ‘The Dark Night Rises’tan sonra süper kahraman rolünden çekileceğine kesin gözüyle bakılan Christian Bale’in böyle bir filme sıcak bakmayabileceği konuşuluyor.
Bununla birlikte, Christopher Nolan’ın iki kahramanın filmlerinde de (‘Batman’ için yönetmen, prodüktör, senarist olarak ve ‘Man of Steel’ için prodüktör, senarist olarak) çalışması bir ortak çalışma ihtimalini arttırıyor.
Warner Bros, daha önce ‘Justice League’ ile bütün süper kahramanları bir araya toplamayı denemişti. Marvel ise kendi süper kahramanlarını gelecek yıl gösterime girecek ‘The Avengers’ta bir araya getirdi.


– Ntvmsnbc -


1 yorum:

mit dedi ki...

Beklenen bir haber. Özellikle de Avengers çalışmalarından sonra. Ama bu ikiliyi bir araya getirmek çok daha zor. Sebepleri malum, ikisi de birbirinden çok farklı. Başarabilirlerse tadından yenmez, o ayrı.

Linkler

Related Posts with Thumbnails